Hardware > Uncategorized > Hot New Releases

ANKARA VE ÇEVRESİNDE HER TÜRLÜ PASLANMAZ KORKULUK İŞLERİNİZ İTİNA İLE YAPILIR. ÜCRETSİZ ÖLÇÜ VE FİYATLANDIRMA PİYASA ŞARTLARINA GÖRE DAHA UCUZ,DAHA KALİTELİ HİZMET ANLAYIŞIMIZ İLE FARKI FARKEDİN ARACIYA PARANIZI KAPTIRMADAN DİREK İRTİBATA GEÇEREK FARKI GÖRÜN.HİZMET AYAĞINIZA GELDİ .BU FIRSATI KAÇIRMAYIN GERÇEK USTA KALİTELİ VE ÖMÜR BOYU PASLANMAZ KALİTESİ İLE TANIŞIN. Paslanmaz Korkuluk Paslanmaz Küpeşte Paslanmaz ve [...]

Paslanmaz Korkuluk Malzemeleri

ANKARA VE ÇEVRESİNDE HER TÜRLÜ PASLANMAZ KORKULUK İŞLERİNİZ İTİNA İLE YAPILIR. ÜCRETSİZ ÖLÇÜ VE FİYATLANDIRMA PİYASA ŞARTLARINA GÖRE DAHA UCUZ,DAHA KALİTELİ HİZMET ANLAYIŞIMIZ İLE FARKI FARKEDİN ARACIYA PARANIZI KAPTIRMADAN DİREK İRTİBATA GEÇEREK FARKI GÖRÜN.HİZMET AYAĞINIZA GELDİ .BU FIRSATI KAÇIRMAYIN GERÇEK USTA KALİTELİ VE ÖMÜR BOYU PASLANMAZ KALİTESİ İLE TANIŞIN.

Paslanmaz Korkuluk
Paslanmaz Küpeşte
Paslanmaz ve Cam Merdivenler
Paslanmaz Kolon Kaplama
Paslanmaz Bayrak Direkleri
Paslanmaz Çelik Saçaklar
Paslanmaz Bariyer
Özel Paslanmaz İmalat
Ferforje Korkuluk
Ferforje Pencere ve Bahçe Korkuluk
Pirinç Korkuluk
Pirinç ve Pleksiglas Korkuluk
Cam Köprü

Alüminyum ve Paslanmaz Korkuluk Ankara Sistemleri üretiyor ve montajını yapıyoruz. İşlerimizde Güvenlik, Estetik görünüm ve Müşteri Memnuniyetine önem vermekteyiz. Çalışmalarımızda kendi fikirlerimizin yanına sizlerden aldığımız fikirleri de katıyoruz. Dürüst, İlkeli ve Kaliteli 2 yıllık geçmişimizde; İnşaat halinde olan çok katlı Apartman, Villa iç merdiven ve Balkonları, Kullanımda olan tek daire balkonları, Dubleks konutların Balkon ve merdivenleri olmak üzere bir çok Korkuluk montajını tamamladık.

FERFORJE

Ferforje , sıcak ya da soğuk olarak dövülerek işlenmiş süslü demirlerdir. Ferforje nin hayatımızda çok geniş bir yeri vardır. Bahçe Korkulukları, Pencere Korkulukları, Balkon Korkulukları, Merdiven Korkulukları çeşitli süs eşyaları, Banklar, sandalyeler, masalar vs. olmak üzere bir çok alanda kullanılmaktadır.
Günümüzde Ferforje demirleri artık modern makinalarda standart model ve motifler belirlenerek fabrikalarda üretilmekte ve kullanıcıların hizmetine sunulmaktadır.

PASLANMAZ

Metalürjide paslanmaz çelik, minimum %10,5 krom elementi içeren bir demir-karbon alaşımı olarak tarif edilir. Krom elementi çeliği paslanmaya karşı koruyan temel bileşendir. İsmini bu çeliklerin, diğer çelikler gibi lekelenmemesi, korozyona uğramaması ve paslanmamasından almaktadır.

Bu malzeme aynı zamanda, alaşım tipi ve kaliteleriyle detaylandırılmamış şekliyle, özellikle havacılık endüstrisinde korozyon dayanımlı çelik olarak da adlandırılır. Günümüzde, ürünün ömrü boyunca uygulandığı zorlu çevre şartlarında problemsiz bir şekilde çalışan birçok farklı ve kolayca ulaşılabilecek kalitelerde ve yüzey özelliklerinde paslanmaz çeliklere ulaşmak çok kolaydır. Normal günlük yaşamımızda dahi her an çatal-bıçaklardan saatlere kadar bu ürünlerin çok geniş bir şekilde kullanıldığını görürüz.

ÇELİK İMALAT VE YAPIMI

Özel bir metal alaşımından yapılan paslanmaz çelik üretimin ilk evresinde fırında eritilerek sıvı hale getirilir. Daha sonra kalıplara dökülür. Rulo veya yassı levha için platina, Profil veya çubuk şekli isteniyorsa kokil denilen kütük şeklinde kalıplara dökülür. Soğuması beklenir ve soğuduktan sonra ürün durumu kontrol edilerek sonraki aşamaya geçilir.Yassı ürün için platina kalıbı fırında 1000 derece civarında sıcaklığa maruz bırakılarak yeniden ısıtılarak silindirlerden geçirilir. Bu işlemin amacı soğuk hadde öncesi istenilen kalılığı elde etmek içindir. Asit ile üzerindeki tufallar temizlenerek gerekli görülürse taşlanır. Mekanik ve fiziksel değerlerinin istediğimiz değerde olması ve kristal yapı oluşması için bir takım teknolojik sistemlerde tavlanır. Soğuk su ile ani soğutularak krom-nikel alaşımlı olanlarının yapılarının austenit kristallerine dönüşmesi sağlanır. Bu işlemler sonunda ortalama 20ton civarında olan paslanmaz çelik rulolar daha sonra soğuk haddelemeye gönderilir.

Noktasal tutuculu camlı korkuluk imalatlarımız hakkında bilgi almak için bizi arayınız.

Anahtar Kelimeler:başkentli paslanmaz, ankara paslanmaz, noktasal tutuculu korkuluk, alüminyum küpeşte, küpeşte modelleri, cam korkuluk sistemleri, cam küpeşte, çelik merdiven korkuluklar, korkuluk detayı, krom merdiven korkulukları, alüminyum küpeşte firmaları, merdiven korkulukları ankara
Become a fan of WordPress Blog on Facebook for the inside scoop on the latest hardware.

pepper time